Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat napis na czerwonym tle AKCJA POBORU KRWI z niespodzianka 10 Kwietnia (środa)

Akcja Poboru Krwi już za tydzień

Opublikowano: 03-04-2019
Wszystkich tych, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny zapraszamy do udziału w Akcji Poboru Krwi. Zbiórka odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 9:00-13:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Wolności 13.

Każdy krwiodawca, który w tym dniu podzieli się bezcennym lekiem, oprócz satysfakcji
z czynienia dobra, ma szansę na wygranie nagrody ufundowanej przez Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych - nowoczesnych słuchawek bezprzewodowych.

Przypomnijmy, że krwiodawcą może zostać każdy, kto ma od 18 do 65 lat, posiada przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem, waży powyżej 50 kg, nie chorował na żółtaczkę, kiłę, łuszczycę i cukrzycę, w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie miał wykonywanych zabiegów operacyjnych, tatuaży, przekłucia uszu lub innych części ciała i nie ma ciężkich chorób układu krążenia, pokarmowego, nerwowego i oddechowego, a także pozytywnie przejdzie badanie lekarskie.

Organizatorami zbiorki są: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub HDK w Świebodzicach oraz Miejski Domu Kultury w Świebodzicach. Akcję tradycyjnie osłodzą cukierki z firmy ZPC Śnieżka S.A.

 

АКСJA РОBORU KRWI z niespodzianka ufundowana przez Forum Wspierania inicjatyw lokalnych 10 KWIETNIA (środa) godz. 9:00-13:00 Miejski Dom Kultury, Lokalny ul. Wolności 13

                                                                                                           
Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1171

Powrót