Kwietniowa Akcja Poboru Krwi | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kobieta oddaje krew

Kwietniowa Akcja Poboru Krwi

Opublikowano: 11-04-2019
W dniu 10 kwietnia 2019 r. odbyła się czwarta w tym roku Akcja Poboru Krwi. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem - 25 osób na 26 zarejestrowanych oddało krew. Udało się zebrać ponad 11 litrów życiodajnego płynu. Wśród krwiodawców był również burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga.

Po zakończeniu zbiórki, o godz. 13:00 odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych. Bezprzewodowe słuchawki trafiły do Pana Ireneusza Stelmacha oraz Pana Szymona Kuleszy, a ręcznie robiony brelok do Pani Angeliki Staroń. Nagrody wręczał przedstawiciel Forum Pan Mariusz Pochroń.

Organizatorami akcji byli: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach oraz Miejski Dom Kultury w Świebodzicach. Akcję osłodziła firma ZPC Śnieżka S.A., która przekazała dla krwiodawców czekoladowe cukierki.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejną zbiórkę, która tym razem odbędzie się w mobilnym punkcie w dniu 15 maja 2019 r., godz. 9:00-13:00.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1611

Powrót