Wielkanoc w Klubie Seniora | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie wielkanocnego stołu i ludzi za nim

Wielkanoc w Klubie Seniora

Opublikowano: 18-04-2019
Zgodnie ze staropolskim obyczajem na Wielkanocnym stole musi stać żur z kiełbasą i jajem. I tak też podążając za tradycją na Uroczystym Spotkaniu Wielkanocnym zorganizowanym w Klubie Seniora nie zabrakło żurku z białą kiełbasą, jaj faszerowanych, tradycyjnej sałatki jarzynowej a także świątecznych wypieków.

W spotkaniu uczestniczyli: burmistrz miasta Świebodzice Pan Paweł Ozga, zastępca burmistrza miasta Pan Mariusz Szafraniec, przewodniczący Rady Miejskiej Pan Zdzisław Pantal, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Izabela Siekierzyńska, zastępca dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Robert Sysa, proboszcz Parafii pw. Świętego Mikołaja Ks. Józef Siemasz a także prezes stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel Pani Bogumiła Kuliberda.

W świąteczny nastrój uczestników Klubu Seniora oraz przybyłych gości wprowadziły Nasze Seniorki, które przygotowały pieśni o tematyce religijnej ale i wiosennej. Przy wspólnym stole panowała iście rodzinna atmosfera. Przed nami Wielkie Triduum Paschalne, czas zadumy i przemyśleń ale i dni pełnych wiary i miłości. Cieszmy się więc i radujmy ze Zmartwychwstania Pańskiego.

 

Autor: Klub Seniora

Liczba wyświetleń: 2411

Powrót