Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIDNICY - FILIA W ŚWIEBODZICACH EUROPEJSKIE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA URZĄD MIEJSKI W ŚWIEBODZICACH EURES CAZ |Centrum Aktywizacji |Zawodowej Powiatowy Uzad Pracy w Swidnicy zapraszają na: warszaUg "BEZPIECZNE POSZUKIWANIE PRACY ZA GRAN

Warsztaty „Bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą”

Opublikowano: 10-05-2019
W związku ze zbliżającymi się wakacjami i czasem wyjazdów na zagraniczne prace sezonowe zapraszamy do udziału w warsztatach „Bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 maja, godz. 10:00, w Sali Kominkowej Miejskiego Domu Kultury (ul. Wolności 13) i poświęcone będzie zagadnieniom dotyczącym bezpiecznego poszukiwania ofert pracy za granicą, odpowiedniego przygotowania do wyjazdu, a także samego przebywania w innym kraju (wynajęcie mieszkania, ubezpieczenie itp.).

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Świebodzicach, Powiatowy Urząd Pracy Filia w Świebodzicach oraz Europejskie Służby Zatrudnienia EURES.

 

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIDNICY - FILIA W ŚWIEBODZICACH EUROPEJSKIE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA URZĄD MIEJSKI W ŚWIEBODZICACH EURES CAZ |Centrum Aktywizacji |Zawodowej Powiatowy Uzad Pracy w Swidnicy zapraszają na: warszaUg "BEZPIECZNE POSZUKIWANIE PRACY ZA GRANICA" EURES termin: 21 maja 2019r., godzina: 10:00 miejsce: sala MDK w Świebodzicach, ul. Wolności 13 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z doradcami klienta w Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Świebodzicach, ul. Browarowa 1, pokój nr 7 i 8

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1296

Powrót