Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIDNICY - FILIA W ŚWIEBODZICACH EUROPEJSKIE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA URZĄD MIEJSKI W ŚWIEBODZICACH EURES CAZ |Centrum Aktywizacji |Zawodowej Powiatowy Urzad Pracy w Świdnicy zapraszają na: Wal warszuauy "BEZPIECZNE POSZUKIWANIE PRACY Z

Warsztaty z Europejskimi Służbami Zatrudnienia

Opublikowano: 20-05-2019
Miasto Świebodzice, Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy - Filia w Świebodzicach oraz Europejskie Służby Zatrudnienia serdecznie zapraszają mieszkańców Świebodzic oraz okolic na warsztaty pn. „Bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą”.

W związku ze zbliżającym się sezonem letnim i wzmożonymi wyjazdami za granicę w celach zarobkowych chcemy uświadomić mieszkańców jak prawidłowo należy przygotować się do wyjazdu.

Warsztaty odbędą się w dniu 21 maja (wtorek), godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Wolności 13 (sala kominkowa, I piętro). Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIDNICY - FILIA W ŚWIEBODZICACH EUROPEJSKIE SŁUŻBY ZATRUDNIENIA URZĄD MIEJSKI W ŚWIEBODZICACH EURES CAZ |Centrum Aktywizacji |Zawodowej Powiatowy Urzad Pracy w Świdnicy zapraszają na: Wal warszuauy "BEZPIECZNE POSZUKIWANIE PRACY ZA GRANICA" EURES termin: 21 maja 2019r., godzina: 10:00 miejsce: sala MDK w Świebodzicach, ul. Wolności 13 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z doradcami klienta w Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Świebodzicach, ul. Browarowa 1, pokój nr 7 i 8

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1608

Powrót