Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kawałek plakatu z napisem Gdzie jest kolor Wystawa malarstwa artystów malujących w MDK

„PRZEDWERNISAŻ” W PLENERZE!

Opublikowano: 15-05-2019
31 maja odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa artystów malujących w MDK pt. „Gdzie jest kolor?”, aby trochę spopularyzować tą działalność Domu Kultury w tym zakresie chcemy zaproponować udział w pewnego rodzaju eksperymencie.

Będzie to „przedwernisaż” wystawy w plenerze. Wybrane obrazy zostaną ustawione w witrynach sklepowych, w centrum miasta. Podczas spaceru, razem z autorami obrazów zaprosimy wszystkich chętnych na „właściwy” wernisaż w MDK przy ul. Wolności 13. Obrazy będą eksponowane w witrynach przez około 10 dni… Serdecznie wszystkich zapraszamy na „przedwernisaż” w środę, 22-go maja o godzinie 17:00, spotykamy się przy fontannie w Rynku, spacer potrwa około 1 godziny. Dla uczestników będziemy mieli małą niespodziankę… Gdyby padał  deszcz, spacer odbędzie się następnego dnia z tego samego miejsca i o tej samej porze.

 

Gdzie jest KOLOR? Wystawa malarstwa artystów malujących w MDK Przed wernisaż: 22 maja 2019, godz. 17:00 Świebodzice, Rynek przy fontannie 740 MiEjSKi DOM kultury w Świebodzicach

 

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1165

Powrót