Gala rozdania nagród IV edycji konkursu Top-Mechanik | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie uczestników Gali - piec osób ze statuetkami

Gala rozdania nagród IV edycji konkursu Top-Mechanik

Opublikowano: 28-05-2019
W dniu 23 maja 2019 roku w Fundacji Alae odbyła się gala wręczenia nagród IV Edycji Konkursu TOP-MECHANIK - Operator Obróbki Skrawaniem. Celem konkursu było podniesienie umiejętności zawodowych uczniów uczących się w zawodach mechanicznych oraz wzrost zainteresowania pracą w tych zawodach.

Udział w konkursie wzięło trzydziestu uczniów Szkół Branżowych i Technikum z Bielawy, Dzierżoniowa, Kamiennej Góry, Świdnicy i Wałbrzycha. Uroczystość oprócz dyrektorów szkół, nauczycieli i uczestników konkursu zaszczycili: burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, sekretarz miasta Sabina Cebula, a także przedstawiciele firm AutoCam, Ronal, Segepo Refa, Toyota, Optima, Invest Park Development, THTECH, YG-1, JOT-Ł.

Na wstępie spotkania burmistrz podkreślił, że jest pod wielkim wrażeniem tego typu inicjatywy i wszelkich działań fundacji, łączących szkołę z przemysłem w zakresie obróbki skrawaniem. W czasie uroczystości zaprezentowano działania Fundacji ALAE wspierające rozwój zawodowy w zakresie obróbki skrawaniem. Nagrodami w konkursie były płatne staże zawodowe, zestawy narzędziowe, gadżety firmowe, puchary, statuetki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za duże zaangażowanie partnerów przemysłowych, a jednocześnie sponsorów bez których ten konkurs nie mógłby się odbyć.

 

Autor: Fundacja Alae

Liczba wyświetleń: 1471

Powrót