Dni Otwarte w świebodzickim liceum | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie z występu

Dni Otwarte w świebodzickim liceum

Opublikowano: 04-06-2019
Dzień Otwarty w świebodzickim liceum to już coroczna tradycja naszej szkoły. W tym roku w dniach 21. i 22. maja gościliśmy w murach LO licznie przybyłych gimnazjalistów oraz ósmoklasistów ze Świebodzic wraz z opiekunami.

Naszych gości przywitała dyrektor świebodzickiego LO, pani Dorota Ciołek oraz grupa teatralna z kl. 2a.

Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych mogli wziąć udział w warsztatach z j. polskiego, doświadczeniach chemicznych, biologicznych i fizycznych, obejrzeć żywą lekcję historii w wykonaniu naszych uczniów, a także wykazać się talentem matematycznym. Można było, jedząc popcorn, odpocząć w szkolnym klubie uczniowskim FREE DOM .

Bardzo dziękujemy opiekunom i dyrekcji świebodzickich gimnazjów i szkół podstawowych za umożliwienie swoim uczniom odwiedzenia naszego liceum w tych dnach. A tegorocznych absolwentów gimnazjów klas ósmych zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach. Do zobaczenia we wrześniu.
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1416

Powrót