Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb Gmina Świebodzice  z rozmazanym tlem

Szanowni Mieszkańcy !

Opublikowano: 10-06-2019
Nasze miasto przygotowuje się do udziału w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, skierowanego do małych i średnich miast, zagrożonych negatywnymi zjawiskami społeczno-gospodarczymi w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

W tym celu konieczne jest przeprowadzenie wśród mieszkańców badania dot. oceny funkcjonowania miasta w obszarach: środowiskowym, społecznym, gospodarczym, przestrzennym i administracyjnym. Pytania w ankiecie dotyczą występowania oraz  natężenia negatywnych zjawisk. Odpowiadając na nie, prosimy o stwierdzenie, czy podany problem występuje na terenie miasta. Jeżeli nie występuje, prosimy o zaznaczenie odpowiedzi "nieistotne". Jeżeli występuje, prosimy o określenie jego znaczenia wg skali: mało istotne, istotne, bardzo istotne.

Ankieta znajduje się pod linkiem http://swiebodziceeog.badanie.net/  i jest anonimowa. Państwa odpowiedzi zostaną poddane analizie, a następnie zostaną wykorzystane w procesie tworzenia wniosku.

Czas wypełnianie ankiety nie potrwa dłużej niż 15 minut. Ankieta będzie dostępna do 20.06.2019 r.
Państwa zaangażowanie zwiększy szanse na pozyskanie dotacji.

 


 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

 


 

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1582

Powrót