Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kawałek plakatu

Festiwal Sztuki, kolej i urodziny -Targira już w najbliższy weekend.

Opublikowano: 14-06-2019
W dniach 14-16 czerwca 2019 r. (piątek-niedziela) serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do odwiedzenia IX odsłony Festiwalu Sztuki i Rzemiosła Targira-art w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Mieszka Starego 6. Jego celem jest promowanie sztuki i rzemiosła w Polsce. W jednym miejscu spotykają się artyści, rzemieślnicy i pasjonaci prawdziwej sztuki.

W tym roku dla odwiedzających przygotowano m.in. wystawę szkło artystyczne Pawła Borowskiego, wystawę "Tylko czas" Arkadiusza Dzielawskiego, a także liczne prelekcje, warsztaty i spotkania z artystami. Podczas tegorocznej Targiry na pasjonatów filatelistyki czekają okolicznościowe znaczki i karty pocztowe.

W imieniu Stowarzyszenia Targira zapraszamy również do udziału w najnowszym projekcie pn. Pociąg do Polskiej Sztuki. W dniu 15 czerwca na trasie Wrocław - Świebodzice kursować będzie specjalny, bezpłatny skład, którym miłośnicy sztuki będą mogli dostać się na festiwal. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest rejestracja dla pasażerów pod adresem: kolejdosztuki@gmail.com

 


PLIK DO POBRANIA:

Ikona pdfPROGRAM FESTIWALU TARGIRA 2019, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [114.56 KB]

Ikona docxPROGRAM FESTIWALU TARGIRA 2019,, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [11.68 KB]


 

IX Festiwal Sztuki i Rzemiosła TARGİRA-art. „Pociąg do Polskiej Sztuki

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1612

Powrót