Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat Głowa do góry! ΡΙΚNΙΚ LOTNICZY NA ROZPOCZĘCIE WAKACJI 29-30 CZERWCA 2019 OD 10:00 DO 20:00 GMINNE LOTNISKO W ŚWIEBODZICACH

Świebodziczanie głowa do góry!

Opublikowano: 27-06-2019
Miasto Świebodzice wraz z Towarzystwem Lotniczym gorąco zaprasza wszystkich mieszkańców w najbliższy weekend 29-30 czerwca 2019 r. (sobota-niedziela) w godzinach 10:00-20:00 na Piknik Lotniczy. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Głowa do góry".
Na wszystkich przybywających na Gminne Lotnisko w Świebodzicach czeka moc atrakcji, a wśród nich m.in.: przylot i ekspozycja śmigłowców Mi-8/Mi-17 oraz Robinson R22, konkurs skoków spadochronowych, wystawy wojskowego sprzętu radiolokacyjnego i pojazdów wojskowych, a także część bufetowa i strefa zabaw dla najmłodszych. W tym roku impreza została wzbogacona o część kulturalną w postaci koncertu utalentowanego Przemysława Majewskiego (sobota, godz. 17:00). Łączy on z powodzeniem szlagiery okresu międzywojennego z nowoczesnym brzmieniem. W sobotę zapraszamy również na wystawę pojazdów zabytkowych z lat 60, 70 i 80. Dodatkowo podczas imprezy przeprowadzane będą liczne konkursy z nagrodami. Nie trzeba również martwić się o transport. Dojazd na miejsce i powrót zapewnią specjalnie uruchomione, bezpłatne autobusy (rozkład jazdy w załączeniu).
 
Godziny jazdy są w miarę możliwości dopasowane do przesiadek pasażerów linii nr 1 i 2 na przystanku "Osiedle Piastowskie I - ul. Mieszka I". Start z Wodnego Centrum Rekreacji został wybrany, aby mieszkańcy mogli skorzystać z dużego parkingu i dojechać na piknik pozostawiając swój samochód. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i głowa do góry.

 

 

rozkład jazdy autobusu
 

 
Głowa do góry! PΙΚNΙΚ LOTNICZY NA ROZPOCZĘCIE WAKACJI 29-30 CZERWCA 2019 OD 10:00 DO 20:00 GMINNE LOTNISKO W ŚWIEBODZICACH ORGANIZATORZY: • Przylot i ekspozycja ŚMIGŁOWCA Mi-8/Mi-17 z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej • Przylot i ekspozycja ŚMIGŁOWCA ROBINSON R22 • Wystawa wojskowego sprzętu radiolokacyjnego z 3 Brygady Radiotechnicznej z Wrocławia • Wystawa wojskowych pojazdów z Muzeum Broni • i Militariów w Witoszowie • Konkurs skoków spadochronowych • Wystawa foteli katapultowanych • Wystawa sprzętu lotniczego • ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (sobota) • Strefa zabaw dla najmłodszych, konkursy z nagrodami • Strefa bufetowa i wiele, wiele innych... 740 ŚWIEBODZIC Gmina Świebodzice SOBOTA, GODZ. 17:00 - PRZEMYSŁAW MAJEWSKI KONCERT SZLAGIERÓW OKRESU MIĘDZYWOJENNEGO VW NOWEJ ARANŻACJI A WSTĘP WOLNY DOJAZD BEZPŁATNYM AUTOBUSEM
Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 4108

Powrót