Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo Działaj lokalnie

Ruszył kolejny nabór na afiliowane Ośrodki Działaj Lokalnie

Opublikowano: 27-08-2019
"Działaj Lokalnie" to ogólnopolski program, w ramach którego wsparcie na realizację różnorodnych projektów obywatelskich, otrzymują społeczności miejscowości liczących do 50 tys. osób. Przedsięwzięcie Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolność realizowane jest przez Akademię Rozwoju Filantropii od 2000 r.

Środki na realizację projektów przyznawane są m.in. stowarzyszeniom, fundacjom i grupom formalnym w ramach programów grantowych, przez lokalne organizacje pozarządowe, należące do sieci Ośrodków Działaj Lokalnie (ODL). Taki warunek gwarantuje, że wsparcie dotrze do najmniejszych organizacji.

Wysokość grantu to nawet do 15 tyś zł rocznie. W ramach dofinansowania można realizować działania, poprawiające jakość życia mieszkańców, odpowiadające na ich realne potrzeby, budujące i wzmacniające więzi społeczne. Wnioski aplikacyjne mogą składać wszystkie organizacje pozarządowe, działające na terenie danego miasta w terminie do 30 września 2019 r. Więcej informacji na stronie: http://dzialajlokalnie.pl/dolacz-afiliowanych-osrodkow-dzialaj-lokalnie/

 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1327

Powrót