Nowy rok szkolny czas zacząć | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego- grupa uczniów

Nowy rok szkolny czas zacząć

Opublikowano: 03-09-2019
W poniedziałek, 2 września, uczniowie ze Świebodzic rozpoczęli nowy rok szkolny. Po raz kolejny zebrali się w aulach placówek oświatowych i w gronie nauczycieli oraz rodziców uczcili powrót do nauki.


W uroczystym apelu w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka wzięli udział burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec. W Szkole Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego, przybyłych na apel witali zastępca burmistrza Mariusz Szafraniec i radni Rady Miejskiej Ewa Dziwosz, Sebastian Biały, Zbigniew Opaliński i Krystian Wołoszyn.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania na powitalnym apelu byli obecni: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Janusz Kościukiewicz i Radni Rady Miejskiej Zofia Marek oraz Adam Tobiasz. W Szkole Podstawowej Integracyjnej im. H. Sienkiewicza w obchodach rozpoczynających rok szkolny, uczestniczył radny Rady Miejskiej Tomasz Czekaj. Uczniów czeka w tym roku 187 dni nauki. Życzymy młodym mieszkańcom samych sukcesów, a gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom oświaty wyrozumiałości i wytrwałości w przekazywaniu wiedzy.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1903

Powrót