Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Plakat szkolenia 
* RODZIC W INTERNECIE I MÓJ BIZNES W SIECI* MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI * DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH * TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWA (BLOG) * ROLNIK W SIECI* KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning |e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje Masz pytania /watpliwości?

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Opublikowano: 12-09-2019
Szanowni Mieszkańcy zostały już ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenie organizowane przez Gminę Świebodzice w dniach 28-29 września 2019 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 moduł „Tworzę własna stronę internetową (blog)”.

 

W ramach szkolenia zostaną omówione następujące tematy:

 • Rozpowszechnienie w sieci informacji o swojej stronie
 • Wyszukiwanie treści związanych z rozwojem zainteresowań, kursów e-learningowych, podcastów tematycznych, platform z zasobami do nauki dla osób dorosłych.
 • Uzyskiwanie pomocy online (czat, email, wideorozmowa) przy korzystaniu z usług firm turystycznych, telekomunikacyjnych, banków, urzędów itd.
 • Rozumienie zjawisk i zagadnień dotyczących tzw. fake news, hate, netykiety, ochrony wizerunku osób oraz prawa autorskiego. Prowadzenie komunikacji z odbiorcami strony i mediów społecznościowych.
 • Hosting strony internetowej i rejestracja domeny internetowej.
 • Korzystanie z analityki internetowej (np. Google Analytics).
 • Internetowe instrumenty promocji (reklamy, płatne posty, pozycjonowanie itp.).
 • Bezpieczne zarządzanie prywatnością w sieci.
 • Prowadzenie profilu na Facebooku, YouTube, Twitterze, Instagramie.
 • Reagowanie na naruszenia własnych praw autorskich.
 • Korzystanie z banków zdjęć/klipów/dźwięków. Rodzaje licencji. Warunki użytkowania. Odpowiedzialność prawna. Plagiat. Prawo cytatu.
 • Utworzenie strony internetowej z wykorzystaniem prostych w obsłudze narzędzi. Podstawy obsługi systemów CMS i innych.
 • Tworzenie treści (słownej, graficznej, muzycznej, filmowej) na stronę internetową z wykorzystaniem prostych aplikacji.
 • Założenie konta w ePUAP i profilu zaufanego. Wykorzystanie profilu zaufanego.

 

Jedynym warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu jest wiek powyżej 25 lat oraz zamieszkiwanie na terenie Świebodzic. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia można dokonać za pomocą wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres: joanna.szynalska@swiebodzice.pl ilona.rubis@swiebodzice.pl lub telefonicznie 74 645 63 09.

Link do zapisów on-line:

 

Nasza Gmina wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów: I RODZIC W INTERNECIE I MÓJ BIZNES W SIECI I MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI I DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH 1 TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG) I ROLNIK W SIECI I KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje Masz pytania / wątpliwości? Zadzwoń pod numer 733-885-505 lub napisz do Nas na adres rekrutacja@fwzr.pl Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, OS Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 3076

Powrót