Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Na zdjęciu Dwie dziewczyny na rowerach

Happening rowerowy już jutro

Opublikowano: 19-09-2019
Serdecznie zapraszamy na Happening Rowerowy, który odbędzie się jutro na świebodzickim Rynku. Jest on częścią, obchodzonego w terminie 16-22 września Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Yegoroczne hasło akcji to: „Chodź z nami!”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, przejazdem rowerzystów ulicami centrum miasta. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in. wesołą rozgrzewkę z trenerem, pokazy Taekwondo, znakowanie rowerów i liczne konkursy z nagrodami. Bądźcie z nami dla dobra planety.

 

Szanowni Mieszkańcy, ze względu na organizowany w dn. 20.09.19 r. (piątek) Happening rowerowy, zwracamy się z uprzejmą o nieparkowanie aut w Rynku od strony wejścia do Ratusza. Przepraszamy za utrudnienia.

 

MIASTO ŚWIEBODZICE ZAPRASZA NA HAPPENING ROWERO WY W RAMACH EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU 20 WRZEŚNIA 2019 (PIĄTEK) GODZ. 10:00 RYNEK W programie: » Uroczysty przejazd ulicami miasta » Wesoła rozgrzewka z trenerem » Poznawanie zasad bezpiecznego poruszania się na drodze » Bezpłatne znakowanie rowerów zabezpieczające przed kradzieżą » Konkursy rowerowe z nagrodami prowadzone przez Szkołę Podstawową nr 3 » Pokaz w wykonaniu Taekwondo Taipan » Promocja bezpłatnej komunikacji miejskiej BEZPŁATNE OPASKI ODBLASKOWE DLA UCZESTNIKÓW

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1545

Powrót