Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Logo Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Informacja od Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa dotycząca możliwości wydłużenia lub zmiany godzin akcji poboru krwi

Opublikowano: 27-09-2019
Szanowni Mieszkańcy w związku z licznymi pytaniami na temat możliwości wydłużenia godzin lub przeniesienia na popołudnie zbiórek krwi organizowanych w naszym mieście, skierowaliśmy pytanie bezpośrednio do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Poniżej zamieszczamy otrzymaną odpowiedź:

"Po konsultacji z kierownikiem ekip wyjazdowych informuję, że nie ma możliwości przesunięcia godzin oddawania krwi. Decyzja ta ma na uwadze bezpieczeństwo Krwiodawców, gdyż organizm człowieka najlepiej reaguje na oddanie krwi w godzinach dopołudniowych."

W związku z powyższym comiesięczne, świebodzickie akcje poboru krwi będą nadal organizowane w godzinach 9:00-13:00. Najbliższa zbiórka krwi z niespodzianką odbędzie się 9 października w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Wolności 13. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału i mamy nadzieję, że chętnych do podzielenia się tym bezcennym lekiem, będzie stale przybywać.

 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1542

Powrót