Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie ze szkolenia. Osoby uczestniczące w szkoleniu oglądające prezentacje.

Kolejne szkolenie "Tworzę własna stronę internetową- blog" za nami

Opublikowano: 03-10-2019
W miniony weekend tj. 28-29 września 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu pn. "E-aktywni mieszkańcy Gminy Świebodzice", dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Tym razem mieszkańcy naszego miasta szkolili się w temacie "Tworzę własna stronę internetową- blog". Uczestnicy szkolenia poszerzyli swoja wiedzę m.in. o takie zagadnienia jak: rozpowszechnienie w sieci informacji o swojej stronie, rozumienie zjawisk i zagadnień dotyczących tzw. fake news, hate, netykiety, ochrony wizerunku osób oraz prawa autorskiego. Minione szkolenie miało na celu poszerzenie wiedzy o tym czym jest prowadzenie komunikacji z odbiorcami strony i mediów społecznościowych, hosting strony internetowej i rejestracja domeny internetowej, jakie są internetowe instrumenty promocji (reklamy, płatne posty, pozycjonowanie itp.) oraz w jaki sposób reagować na naruszenia własnych praw autorskich.

Kolejne szkolenie planujemy zorganizować 19-20 października 2019 r. temat "Moje finanse i transakcje w sieci".

Przypominamy, że jedynym warunkiem uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu jest wiek powyżej 25 lat oraz zamieszkiwanie na terenie Świebodzic. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W grupie może uczestniczyć 12 osób. Zapisz się już dziś!

Zgłoszenia można dokonać za pomocą wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres: joanna.szynalska@swiebodzice.pl , ilona.rubis@swiebodzice.pl  lub telefonicznie 74 645 63 09.

Link do zapisów on-line:

 

Nasza Gmina wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów: I RODZIC W INTERNECIE I MÓJ BIZNES W SIECI I MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI I DZIAŁAM W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH 1 TWORZĘ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ (BLOG) I ROLNIK W SIECI I KULTURA W SIECI Dostęp do szkoleń także w wersji e-learning e-aktywni Informacje dotyczące zapisów na szkolenia umieszczone zostały na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na stronie Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje Masz pytania / wątpliwości? Zadzwoń pod numer 733-885-505 lub napisz do Nas na adres rekrutacja@fwzr.pl Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, OS Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 2562

Powrót