Spotkanie ze sportowcami | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie burmistrza ze sportowcami

Spotkanie ze sportowcami

Opublikowano: 04-10-2019
W dniu 1 października burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga spotkał się w Ratuszu Miejskim z utalentowanymi zawodnikami klubu Taekwondo Taipan, Julią Futryk oraz Hubertem Cytarzyńskim, a także trenerem Jarosławem Włochalem oraz Andrzejem Cytarzyńskim - tatą Huberta.

Podczas spotkania burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga okazał zawodnikom szacunek za ich wielki trud, doskonale wyniki, promocję miasta na arenie międzynarodowej, a zarazem zachęcił do dalszej, bardzo dobrej współpracy z miastem Świebodzice. Wręczył także okolicznościowe dyplomy oraz upominki, Julii za brązowy medal zdobyty na mistrzostwach Świata w Brazylii, a Hubertowi za udział w mistrzostwach. Julia i Hubert dzielnie walczyli wśród zawodników m.in. z Urugwaju Etiopii. Londynu, Argentyny Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nowej Zelandii.

Obydwoje doskonale spisali się i godnie reprezentowali nasze miasto, pomimo kontuzji jakiej doznała Julia, walczyła przez dwie rundy ze złamanym palcem u stopy. Z uśmiechem na twarzy wspominała tamte chwile, mówiąc, że nie czuła bólu. 

Julia i Hubert to bardzo otwarci, sympatyczni młodzi ludzie, Julia studentka Politechniki, a Hubert uczeń II LO w Wałbrzychu, na co dzień pomimo wielu obowiązków oddają się w pełni swojej pasji – treningom w klubie Taekwondo Taipan. Mają głowę pełną pomysłów i marzeń, korzystają z doświadczenia ich mentora, planują uczestnictwo w mistrzostwach, które odbędą się za półtora roku w Republice Południowej Afryki.

Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy sportowe i ich piękne marzenia.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1974

Powrót