Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Napis UWAGA (znak drogowy z wykrzyknikiem) ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU na zółtym tle

Zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarzy

Opublikowano: 29-10-2019
Szanowni Mieszkańcy informujemy, że w dniach 31.10.2019 r. do 03.11.2019 r. obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu drogowego. Obejmą one ul. Browarową oraz wjazd na cmentarz przy ul. Kamiennogórskiej. Ulica Browarowa od strony ul. M. Skłodowskiej-Curie będzie drogą jednokierunkową.

Przy wjeździe na cmentarz na ul. Kamiennogórskiej zostaną ustawione znaki drogowe  B-36 “zakaz zatrzymywania się” w celu umożliwienia manewrowania autobusowi miejskiemu. W związku ze spodziewanym dużym natężeniem ruchu zwracamy się z apelem do kierujących pojazdami o zwiększoną ostrożność oraz stosowanie się do wskazówek funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Policji.

Prosimy również o niepozostawianie rzeczy osobistych bez nadzoru podczas porządkowania grobów, celem uniknięcia kradzieży. Zwracamy się z prośbą o nietrzymanie wartościowych rzeczy w widocznym miejscu w samochodzie oraz o zamykanie pojazdów zostawianych na parkingach przy nekropoliach.

Przypominamy o konieczności dostosowania prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zapinaniu pasów bezpieczeństwa oraz o wymogu przewożenia dzieci  w fotelikach ochronnych.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1641

Powrót