Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe młodych redaktorów z burmistrzem

Młodzi redaktorzy z wizytą u burmistrza

Opublikowano: 31-10-2019
Dnia 29 października (wtorek) grupa ośmiorga dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z opiekunką – Panią Bożeną Czykietą, odwiedziły w Ratuszu burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgę. Wizyta miała na celu przeprowadzenie wywiadu do reaktywowanej od września br. gazetki szkolnej „Ploteczki z Trójeczki”.

W każdym numerze można znaleźć, m.in.: ciekawostki z życia uczniów, kącik malucha, kącik pupila oraz kącik łasucha, a także kolorowanki, krzyżówki i konkursy z nagrodami. Spotkanie miało na celu przeprowadzenie wywiadu z burmistrzem do kolejnego numeru czasopisma, który ma ukazać się pod koniec listopada.

Dzieci z kółka redakcyjnego same przygotowały pytania. Burmistrz wyczerpująco odpowiedział na każde z nich, a w ramach podziękowania, otrzymał zapewnienie, że uczniowie dostarczą mu egzemplarz pisma z wywiadem na pamiątkę. Na koniec spotkania Burmistrz podziękował dzieciom i wręczył im drobne upominki. Podczas całej wizyty obecna była posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka, z którą wywiad ukaże się w grudniowym numerze gazetki.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1352

Powrót