Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Młodzi redaktorzy z wizytą u burmistrza

Opublikowano: 31-10-2019
Dnia 29 października (wtorek) grupa ośmiorga dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z opiekunką – Panią Bożeną Czykietą, odwiedziły w Ratuszu burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgę. Wizyta miała na celu przeprowadzenie wywiadu do reaktywowanej od września br. gazetki szkolnej „Ploteczki z Trójeczki”.

W każdym numerze można znaleźć, m.in.: ciekawostki z życia uczniów, kącik malucha, kącik pupila oraz kącik łasucha, a także kolorowanki, krzyżówki i konkursy z nagrodami. Spotkanie miało na celu przeprowadzenie wywiadu z burmistrzem do kolejnego numeru czasopisma, który ma ukazać się pod koniec listopada.

Dzieci z kółka redakcyjnego same przygotowały pytania. Burmistrz wyczerpująco odpowiedział na każde z nich, a w ramach podziękowania, otrzymał zapewnienie, że uczniowie dostarczą mu egzemplarz pisma z wywiadem na pamiątkę. Na koniec spotkania Burmistrz podziękował dzieciom i wręczył im drobne upominki. Podczas całej wizyty obecna była posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka, z którą wywiad ukaże się w grudniowym numerze gazetki.

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 910

Powrót