Wybory do prezydium II kadencji Świebodzickiej Rady Seniorów | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie z posiedzenia

Wybory do prezydium II kadencji Świebodzickiej Rady Seniorów

Opublikowano: 14-11-2019
W dniu 12 listopada w sali posiedzeń Ratusza Miejskiego odbyło się posiedzenie II kadencji Świebodzickiej Rady Seniorów.

Rada Seniorów została powołana na lata 2019-2023 i jest organem doradczym, opiniującym i konsultacyjnym dla burmistrza miasta Pawła Ozgi oraz Rady Miejskiej. W Radzie Seniorów zasiada 15 osób.

W inauguracyjnym posiedzeniu uczestniczyli: burmistrz miasta Paweł Ozga, sekretarz miasta Sabina Cebula oraz przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Pantal.

Pan Burmistrz wraz z Panią sekretarz miasta oraz przewodniczącym Rady Miejskiej serdecznie powitali zgromadzonych seniorów, podkreślając, że seniorzy to bardzo liczna i ważna społeczność w naszym mieście i że zawsze będą ich wspierać w działaniach oraz inicjatywach. Burmistrz Miasta wręczył przewodniczącemu Rady Seniorów I Kadencji Henrykowi Sawie okolicznościowy dyplom oraz pakiet materiałów promujących za zasługi na rzecz seniorów.

Następnie przeprowadzone zostały wybory tajne podczas , których zostało wybrane prezydium.
Przewodniczącą została Antonina Nowacka, wiceprzewodniczącą Teresa Malecka, a sekretarzem Henryk Sawa. Serdecznie gratulujemy. Życzymy pięknych inicjatyw na rzecz osób starszych.

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 4579

Powrót