Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie uczestników obchodów Światowego dnia walki z cukrzycą

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

Opublikowano: 29-11-2019
Dnia 22 listopada (piątek) członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Świebodzicach, zaprosili burmistrza miasta - Pawła Ozgę oraz sekretarz - Sabinę Cebulę, do wspólnych obchodów Światowego Dnia Cukrzycy.

Krystyna Michalska, prezes koła miejskiego, przywitała zgromadzonych gości i serdecznie podziękowała wszystkim za przybycie. Następnie głos zabrał burmistrz, który wręczył kwiaty i złożył obecnym życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Zapewnił, że atmosfera spotkań w siedzibie stowarzyszenia jest wyjątkowa i zawsze z przyjemnością uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez zarząd.

Podczas uroczystości burmistrz miasta Paweł Ozga i sekretarz miasta Sabina Cebula otrzymali wyróżnienia za szczególne zasługi na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, zaś Kazimierz Piątek dostał puchar za najlepsze wyniki w walce z cukrzycą. Dodatkowe wyróżnienie przyznano wnuczce pani Danuty Urbaniak, za zasługi jako mały wolontariusz stowarzyszenia. Złotą odznakę za 20 lat wytrwałej pracy i zaangażowania w działalność koła miejskiego otrzymała Prezes Krystyna Michalska.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1853

Powrót