Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą

Opublikowano: 29-11-2019
Dnia 22 listopada (piątek) członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Świebodzicach, zaprosili burmistrza miasta - Pawła Ozgę oraz sekretarz - Sabinę Cebulę, do wspólnych obchodów Światowego Dnia Cukrzycy.

Krystyna Michalska, prezes koła miejskiego, przywitała zgromadzonych gości i serdecznie podziękowała wszystkim za przybycie. Następnie głos zabrał burmistrz, który wręczył kwiaty i złożył obecnym życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Zapewnił, że atmosfera spotkań w siedzibie stowarzyszenia jest wyjątkowa i zawsze z przyjemnością uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez zarząd.

Podczas uroczystości burmistrz miasta Paweł Ozga i sekretarz miasta Sabina Cebula otrzymali wyróżnienia za szczególne zasługi na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, zaś Kazimierz Piątek dostał puchar za najlepsze wyniki w walce z cukrzycą. Dodatkowe wyróżnienie przyznano wnuczce pani Danuty Urbaniak, za zasługi jako mały wolontariusz stowarzyszenia. Złotą odznakę za 20 lat wytrwałej pracy i zaangażowania w działalność koła miejskiego otrzymała Prezes Krystyna Michalska.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 944

Powrót