Mikołajkowe Gry i Zabawy Sportowe przedszkoli i klas „0” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Mikołajkowe Gry i Zabawy Sportowe przedszkoli i klas „0”

Opublikowano: 09-12-2019
W Hali Sportowo-Widowiskowej świebodzickiego OSiR-u odbyły się Mikołajkowe Gry i Zabawy dla przedszkoli i klas „0” W środę 4 grudnia o godzinie 10:00, na sali stawili się mali zawodnicy z 4 placówek: grupy Stokrotki i Misie z Przedszkola Niezapominajka, grupy Stokrotki i Jeżyki z Przedszkola im. Jana Pawła II, Króliczki i Puchatki z Chatki Puchatka, a także klasa „0” ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Henryka Sienkiewicza.

Uczestników zawodów przywitał burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, w towarzystwie zaproszonych gości: wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jana Klepca, prezesa OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Mariusza Gawlika, kierownika Wydziału Oświaty Zofii Choińskiej, dyrektora Przedszkola im. Jana Pawła II Alicji Mokrzyńskiej oraz Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka Pawła Olejnika.

Zawodników dopingowali również licznie zgromadzeni na trybunach widzowie. Przez dwie godziny młodzi sportowcy rywalizowali w wielu różnych konkurencjach, m.in. sztafecie plażowej i na torze przeszkód. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Integracyjna, drugie miejsce zajęła grupa Misie z Przedszkola Niezapominajka. Trzecie miejsce zajęły aż dwie grupy: Puchatki z Chatki Puchatki i Stokrotki z Przedszkola im. Jana Pawła II. Tuż za podium uplasowały się Króliczki z Chatki Puchatka, a za nimi Stokrotki z Niezapominajki. Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 326

Powrót