Mikołajkowe Gry i Zabawy Sportowe przedszkoli i klas „0” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe uczestników zabaw

Mikołajkowe Gry i Zabawy Sportowe przedszkoli i klas „0”

Opublikowano: 09-12-2019
W Hali Sportowo-Widowiskowej świebodzickiego OSiR-u odbyły się Mikołajkowe Gry i Zabawy dla przedszkoli i klas „0” W środę 4 grudnia o godzinie 10:00, na sali stawili się mali zawodnicy z 4 placówek: grupy Stokrotki i Misie z Przedszkola Niezapominajka, grupy Stokrotki i Jeżyki z Przedszkola im. Jana Pawła II, Króliczki i Puchatki z Chatki Puchatka, a także klasa „0” ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. Henryka Sienkiewicza.

Uczestników zawodów przywitał burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, w towarzystwie zaproszonych gości: wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jana Klepca, prezesa OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Mariusza Gawlika, kierownika Wydziału Oświaty Zofii Choińskiej, dyrektora Przedszkola im. Jana Pawła II Alicji Mokrzyńskiej oraz Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka Pawła Olejnika.

Zawodników dopingowali również licznie zgromadzeni na trybunach widzowie. Przez dwie godziny młodzi sportowcy rywalizowali w wielu różnych konkurencjach, m.in. sztafecie plażowej i na torze przeszkód. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Integracyjna, drugie miejsce zajęła grupa Misie z Przedszkola Niezapominajka. Trzecie miejsce zajęły aż dwie grupy: Puchatki z Chatki Puchatki i Stokrotki z Przedszkola im. Jana Pawła II. Tuż za podium uplasowały się Króliczki z Chatki Puchatka, a za nimi Stokrotki z Niezapominajki. Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1156

Powrót