PODSUMOWANIE PROJEKTU „ZAKODUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” W RAMACH KONKURSU GRANTOWEGO „WzMOCnij Swoje Otoczenie” | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie grupowe dzieci ze swoimi pracami i opiekunami projektu.

PODSUMOWANIE PROJEKTU „ZAKODUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ” W RAMACH KONKURSU GRANTOWEGO „WzMOCnij Swoje Otoczenie”

Opublikowano: 20-12-2019
Dnia 14.12.2019 roku w Oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się ostatnie zajęcia z kodowania w ramach projektu edukacyjnego „Zakoduj swoją przyszłość” współfinansowanych ze środków Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach konkursu grantowego „WzMOCnij Swoje Otoczenie”.

W ramach projektu biblioteka przeprowadziła zajęcia z elementami kodowania we wszystkich świebodzickich szkołach podstawowych oraz dwóch przedszkolach. W listopadzie i grudniu w siedzibie biblioteki realizowane były warsztaty w całości poświęcone nauce kodowania, przeznaczone dla dzieci w wieku od pięciu do piętnastu lat. Biblioteka zrealizowała również cztery szkolenia z kodowania offline dla nauczycieli nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z gminy Świebodzice. Łączna liczba beneficjentów projektu „Zakoduj swoją przyszłość“ wyniosła trzysta trzydzieści osób.

Grant od Polskich Sieci Elektroenergetycznych pozwolił na zakup wielu pomocy dydaktycznych służących nauce kodowania, a tym samym również do poszerzenia oferty edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świebodzicach. Pomimo że projekt dobiegł już końca, biblioteka dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych będzie kontynuowała działania edukacyjne służące nauce kodowania.

Strona internetowa Partnera: http://raport.pse.pl/pl/

Logotypy PSE BIBLIOTEKA WZMOCNIJ SWOJE OTOCZENIE

Autor: MBP

Liczba wyświetleń: 1510

Powrót