Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Grafika 28 Finał WOŚP Świebodzice

28 Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

Opublikowano: 09-01-2020
Szanowni Mieszkańcy, serdecznie zapraszamy do udziału w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR, przy ul. Mieszka Starego 8.

Moc atrakcji przygotował świebodzicki sztab WOŚP, na czele którego po raz 19 stanęła Zofia Marek. W organizację włączyły się czynnie placówki edukacyjne z terenu miasta, w szczególności Szkoła Podstawowa nr 2, a także harcerze, kluby sportowe, organizacje kultury i inni. Imprezę rozpocznie o godz. 11:00 Parada MOTOWOŚP, zaś o godzinie 11:50 wystartuje bieg Policz się z cukrzycą.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 12:30. Przez całe popołudnie uczestnicy akcji mogą podziwiać występy utalentowanych młodych świebodziczan, a gwiazdą tegorocznej edycji WOŚP, będzie grupa szantowa Banana Boat. Nie zabraknie również wielu atrakcji dodatkowych, a wśród nich m.in.: bicie rekordu w żeglowaniu, pokazy pierwszej pomocy, przejażdżki samochodami terenowymi, zbiórka krwi, kącik zabaw dla dzieci, kiermasze rozmaitości i wiele innych. Od godziny 17:55 rozpocznie się "Giełda Darów Przyjaciół WOŚP - licytacja jakiej nie było!". Zakończeniem akcji będzie tradycyjnie Światełko do nieba, wzbogacone pokazem tańca z ogniem. Serdecznie zapraszamy do udziału i pokazania po raz kolejny wielkiego serca świebodziczan.

 

plakat

plakat

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 2779

Powrót