Stężenie pyłów na nowoczesnym monitorze | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie prezentacji

Stężenie pyłów na nowoczesnym monitorze

Opublikowano: 19-02-2020
W Szkole Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego przy ul. Świdnickiej 13 w Świebodzicach został zamontowany monitor, który prezentuje aktualne odczyty z czujnika zamontowanego na budynku Urzędu Miejskiego w Świebodzicach przy ul. Stefana Żeromskiego 27.

Dzięki nowoczesnej technologii wyniki dotyczące stężenia pyłów PM 2.5, PM 10, temperatury, ciśnienia oraz wilgotności pokazywane są w czasie rzeczywistym, aby informacja, która będzie odczytywana przez uczniów zawsze była zgodna ze stanem faktycznym. Ponadto na monitorze będą prezentowane inne informacje o treściach ekologicznych dotyczące dbania o jakość powietrza.

Zakup oraz montaż przedmiotowego monitora był możliwy dzięki wparciu firmy DZT Service Sp. z o.o. w Świebodzicach i niewątpliwie wpłynie na wzrost edukacji ekologicznej wśród najmłodszych świebodziczan.
Planowane są kolejne działania dotyczące wzrostu świadomości ekologicznej mieszkańców Świebodzic w zakresie poprawy jakości tego, czym oddychamy.

Przypominamy, że jakość powietrza na terenie Miasta Świebodzice można sprawdzić pod adresem: https://panel.syngeos.pl/sensor/pm10?device=1516.

 

Autor: Wydział GNZ

Liczba wyświetleń: 1165

Powrót