Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Kładka dla pieszych

Opublikowano: 20-02-2020
W związku z pojawiającymi się w Internecie informacjami na temat złego stanu kładki dla pieszych zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku 40), informujemy, że w dniu 18 października 2018 r. został wykonany przegląd dwóch obiektów mostowych:
  1. Kładka dla pieszych zlokalizowana na rzece Pełcznica, łącząca ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku nr 40).
  2. Kładka dla pieszych zlokalizowana na rzece Pełcznica, łącząca ul. Łączną (przy budynku nr 53) z podwórkiem przy ul. Strzegomskiej 37a.

W przypadku obydwu obiektów mostowych ocena jest równomierna, a ich kontrola wynosi po 2,00 (skala oceny 0-5, w tym 5 – odpowiedni, 0 – awaryjny).

W związku z tym podjęta została decyzja o remoncie kładki dla pieszych zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Łączną (przy budynku nr 53) z podwórkiem przy ul. Strzegomskiej 37a.

Zadanie to zostało wykonane w pierwszej kolejności ze względu na częstotliwość użytkowania kładki przez mieszkańców i sfinansowane z ubiegłorocznego budżetu Gminy Świebodzice. Dalsze plany zakładają budowę mostu drogowego w miejscu obecnej kładki, zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku nr 40).

 

Kładka Piaskowa / Łączna

 

Kładka Strzegomska / Łączna

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 655

Powrót