Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie kładki dla pieszych

Kładka dla pieszych

Opublikowano: 20-02-2020
W związku z pojawiającymi się w Internecie informacjami na temat złego stanu kładki dla pieszych zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku 40), informujemy, że w dniu 18 października 2018 r. został wykonany przegląd dwóch obiektów mostowych:
  1. Kładka dla pieszych zlokalizowana na rzece Pełcznica, łącząca ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku nr 40).
  2. Kładka dla pieszych zlokalizowana na rzece Pełcznica, łącząca ul. Łączną (przy budynku nr 53) z podwórkiem przy ul. Strzegomskiej 37a.

W przypadku obydwu obiektów mostowych ocena jest równomierna, a ich kontrola wynosi po 2,00 (skala oceny 0-5, w tym 5 – odpowiedni, 0 – awaryjny).

W związku z tym podjęta została decyzja o remoncie kładki dla pieszych zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Łączną (przy budynku nr 53) z podwórkiem przy ul. Strzegomskiej 37a.

Zadanie to zostało wykonane w pierwszej kolejności ze względu na częstotliwość użytkowania kładki przez mieszkańców i sfinansowane z ubiegłorocznego budżetu Gminy Świebodzice. Dalsze plany zakładają budowę mostu drogowego w miejscu obecnej kładki, zlokalizowanej na rzece Pełcznica, łączącej ul. Piaskową (przy budynku nr 1) z ul. Łączną (przy budynku nr 40).

 

Kładka Piaskowa / Łączna

Most - kładka

 

Kładka Strzegomska / Łączna

Most - kładka

 

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1641

Powrót