Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

plakat BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA MIESZKAŃCÓW KASA CZEKA CZAS UCIEKA Dowiedz się, skąd wziąć pieniądze na czystą energię, czyli jak nie puścić z dymem swojego zdrowia, portfela i przyszłości.

Szkolenie dla mieszkańców

Opublikowano: 21-02-2020
W imieniu fundacji EkoRozwój zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla mieszkańców Świebodzic, które odbędzie się w dniu 26 lutego (środa) w Miejskim Domu Kultury o godz.17.00.

W trakcie szkolenia mieszkańcy dowiedzą się, czym jest smog oraz jakie są główne rodzaje zanieczyszczeń i szkodliwe substancje, a także jaki mają one wpływ na zdrowie. Druga część będzie dotyczyła sposobów wyeliminowania smogu i przeciwdziałania zmianom klimatu, jednocześnie oszczędzając na rachunkach za prąd i ogrzewanie. Przedstawione zostaną także ekologiczne źródła ogrzewania. Koszty, korzyści i środki, z których można skorzystać m.in. w programie Czyste Powietrze, Mój Prąd, ulga termomodernizacyjna.

Serdecznie zapraszamy

 

KASA CZEKA CZAS UCIEKA Dowiedz się, skąd wziąć pieniądze na czystą energię, czyli jak nie puścić z dymem swojego zdrowia, portfela i przyszłości. Miejski Dom Kultury ul. Wolności 13, Świebodzice 26.02.2020 r. godz. 17.00 W programie: Jak zapewnić sobie czystą energię i oszczędzić pieniądze? Z jakich środków skorzystać i nie popełnić błędów? (w tym: program Czyste Powietrze, Mój Prąd, dotacje samorządowe) Skąd się bierze smog, jak wpływa na zdrowie i jak się przed nim chronić? Co ma wspólnego zanieczyszczenie powietrza ze zmianami klimatu? Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska DOLNY ŠLĄSK Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Reglonalnego

Autor: Wydział GNZ

Liczba wyświetleń: 1131

Powrót