Dzień Kobiet w Świebodzicach | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie kobiety przed mikrofonem

Dzień Kobiet w Świebodzicach

Opublikowano: 09-03-2020
W dniu 6 marca (piątek) z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury odbył się występ - muzodrama Anety Todorczuk-Perchuć „Matka, Żona, Kochanka”. Organizatorem wydarzenia był burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz Miejski Dom Kultury.

Przed rozpoczęciem spektaklu Burmistrz złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia oraz wręczył wraz z kierownikiem wydziału GNZ Sławomirem Sprawką kwiaty. W dniu Kobiet uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula oraz dyrektor MDK Katarzyna Woźniak.

 

Spektakl w reżyserii Anny Gryszkówny ukazał łączenie różnych ról życiowych i społecznych kobiet. Aktorka w zabawny i przystępny sposób rozprawiała się z mitem perfekcyjnej kobiety, będącej idealną panią domu i doskonałą matką polką. Podczas przedstawienia aktorka zaśpiewała m.in. takie utwory jak: „ Windą do nieba”, „Jeszcze w zielone gramy”. Występ Anety Todorczuk-Perchuć spotkał się z dużym uznaniem świebodziczanek, które licznie przybyły na przedstawienie i doskonale się na nim bawiły. Dziękujemy zarówno Paniom jak i Panom za udział w wydarzeniu i mile spędzony czas.

 

Wydział PK

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1235

Powrót