Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Mapka

Informacja

Opublikowano: 09-03-2020
W imieniu WYG International Sp. z o.o. (Wykonawcy dokumentacji projektowej) oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa. Na spotkaniach zaprezentowane zostaną warianty rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław – Krzyżowa oraz projektowane przebiegi drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3).

Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedstawicieli lokalnych samorządów (powiatów, gmin), instytucji odpowiedzialnych za zagospodarowanie terenu oraz mieszkańców tych obszarów, przez które zaplanowano wstępne warianty przebiegu korytarzy drogowych.

Celem spotkania informacyjnego jest prezentacja przygotowanych wariantów przebiegu korytarzy A4 Wrocław - Krzyżowa i S5 Sobótka – Bolków.
W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia uwag dla każdego prezentowanego wariantu trasy. Efektem wszystkich spotkań informacyjnych organizowanych na terenie województwa dolnośląskiego będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez uczestników spotkań i uwzględnienie ich przy wyborze optymalnego wariantu przebiegu trasy oraz rezygnacja z analizy korytarzy nieakceptowanych społecznie.

Spotkania informacyjne odbędą się w siedzibach Starostw Powiatowych w powiatach, przez które poprowadzono proponowane warianty przebiegu autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa oraz drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka(S8) – Bolków (S3).

 


 

TERMIN SPOTKANIA:  17 marca 2020 r., godz. 15.00-17.00

 MIEJSCE SPOTKANIA:  Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Świdnicka 15A, 58-140 Jaworzyna Śląska

 


 

 

Ikona pdfzaproszenie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [213.44 KB]

Ikona docxZaproszenie, plik: Rozszerzenie: docx, Rozmiar: [19.02 KB] 

Ikona pdfmapa, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [10.57 MB]

 

 

 

Autor: WYG International Sp. z o.o. (Wykonawcy dokumentacji projektowej)

Liczba wyświetleń: 2782

Powrót