Przedszkola i szkoły zostają zamknięte | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Przedszkola i szkoły zostają zamknięte

Opublikowano: 11-03-2020
W dniu 11 marca, godz. 10:00 (środa) odbyło się spotkanie burmistrza miasta Pawła Ozgi z dyrektorami publicznych i niepublicznych świebodzickich placówek oświatowych.
W spotkaniu uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula, kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Zofia Choińska - członkini GZZK, kierownik wydziału Spraw Obywatelskich Ochrony Ludności i Działalności Gospodarczej Wojciech Orzel - zastępca Szefa Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
Spotkanie dotyczyło dalszego funkcjonowania placówek oświatowych w mieście w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców burmistrz miasta Świebodzice apeluje o zatrzymanie w domach dzieci i uczniów, od jutra, tj. dnia 12 marca (czwartek). Szkoły będą otwarte przez dwa kolejne dni, aby dać czas rodzicom na zorganizowanie opieki dla małoletnich, gdyż od poniedziałku, tj. 16 marca wszystkie placówki na terenie kraju zostają zamknięte.
Komunikat Premiera RP informujący o tym fakcie pojawił się w trakcie spotkania. Placówki oświatowe i edukacyjne  będą zamknięte do 25 marca. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
Autor: Wydział PK, ES

Liczba wyświetleń: 1085

Powrót