Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-Urząd
Miasto i Gmina
Inwestycje
Turystyka
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Informacja dla Mieszkańców Świebodzic

Opublikowano: 18-03-2020
Szanowni Mieszkańcy, serdecznie dziękujemy za to, że wykazujecie się odpowiedzialnością i przyjmujecie ze zrozumieniem decyzje podjęte w naszym mieście mające związek z zagrożeniem epidemicznym.

Wszystkie działania podjęte przez miasto Świebodzice, mają na celu najwyższe dobro, Wasze zdrowie i życie, które jest bezcenne. Dlatego apelujemy do Was, zostańcie w domach, wychodźcie  z nich tylko wtedy, kiedy istnieje pilna potrzeba. Słowa te kierujemy w szczególności do osób starszych, najbardziej narażonych.

Informowaliśmy i nadal będziemy na bieżąco Państwa informować  o wszystkich działaniach podjętych przez Miasto Świebodzice oraz  jednostki podległe Urzędowi.

W ostatnim czasie podjęliśmy szereg działań, mających na celu  jak największe zminimalizowanie stanu zagrożenia epidemicznego.

Pracownicy Urzędu zachowując wszelkie środki ostrożności, wykonują swoje obowiązki na stanowiskach pracy (nie wykonują pracy zdalnej), a pracownicy niemający opieki nad dziećmi korzystają z urlopów.

Miasto Świebodzice zakupiło 10 000 maseczek z myślą o mieszkańcach, udających się w sprawach pilnych do Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, podległych jednostek i spółek. Każdy mieszkaniec wchodząc np. do Urzędu otrzymuje maseczkę ochronną, oraz ma dezynfekowane ręce.  W związku z deficytem płynów dezynfekujących na rynku, środki przygotowywane są przez pracowników Urzędu Miejskiego, tak aby w jak największym stopniu zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. W trosce o Państwa zdrowie apelujemy o to, aby dokonywać wpłat elektronicznie lub w szczególnie ważnych przypadkach w kasie Urzędu Miejskiego za pośrednictwem terminala, a nie gotówką.

Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 603

Powrót