Przedszkola i szkoły zostają zamknięte | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Przedszkola i szkoły zostają zamknięte

Opublikowano: 19-03-2020

Przedszkola i szkoły zostają zamknięte

W dniu 11 marca, godz. 10:00 (środa) odbyło się spotkanie burmistrza miasta Pawła Ozgi z dyrektorami publicznych i niepublicznych świebodzickich placówek oświatowych.

W spotkaniu uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula, kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Zofia Choińska - członkini GZZK, kierownik wydziału Spraw Obywatelskich Ochrony Ludności i Działalności Gospodarczej Wojciech Orzel - zastępca Szefa Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
Spotkanie dotyczyło dalszego funkcjonowania placówek oświatowych w mieście w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców burmistrz miasta Świebodzice apeluje o zatrzymanie w domach dzieci i uczniów, od jutra, tj. dnia 12 marca (czwartek). Szkoły będą otwarte przez dwa kolejne dni, aby dać czas rodzicom na zorganizowanie opieki dla małoletnich, gdyż od poniedziałku, tj. 16 marca wszystkie placówki na terenie kraju zostają zamknięte.
Komunikat Premiera RP informujący o tym fakcie pojawił się w trakcie spotkania. Placówki oświatowe i edukacyjne  będą zamknięte do 25 marca. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

 
Wydział PK/ES
 
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 1148

Powrót