Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb na rozmytym tle

Otwarcie ofert złożonych w przetargu w trybie online

Opublikowano: 30-03-2020
Dzisiaj, tj. 30 marca (poniedziałek), po raz pierwszy podczas transmisji online nastąpiło w Gminie Świebodzice otwarcie ofert w przetargu "Rozwój funkcji zdrowotnych i rekreacyjnych w Gminie Świebodzice poprzez tworzenie i odnowienie terenów zieleni w celu poprawy jakości życia mieszkańców”. – Obiekt nr 8 – kontynuacja”.
Przypomnijmy, że od poniedziałku, 23 marca, Urząd Miejski w Świebodzicach przeszedł na pracę zdalną. Staramy się, aby sprawy były załatwiane na bieżąco.
Telefony kontaktowe do poszczególnych wydziałów nie uległy zmianie. Wprowadzenie pracy zdalnej zmieniło organizację pracy całego Urzędu Miejskiego.
W budynkach Urzędu pracownicy przebywają w minimalnym składzie, ale postępowania odbywają się w normalnym trybie.
Zwracamy się do naszych mieszkańców, aby kontaktowali się we wszystkich sprawach z Urzędem poprzez pocztę tradycyjną, elektroniczną (e-mail, e PUAP). Wszystkie sprawy wpływające do Urzędu są rozpatrywane, a pracownicy przebywają
w ograniczonym składzie. Bezpośredni kontakt z nimi jest możliwy jedynie w ściśle uzasadnionych przypadkach. Takie zasady pracy są podyktowane bezpieczeństwem naszych pracowników i zachowaniem ciągłości pracy Urzędu. Chcemy uniknąć sytuacji, w której urzędnicy kompleksowo musieliby poddać się kwarantannie, co uniemożliwiłoby pracę całej instytucji.
Autor: Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1290

Powrót