Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Herb Gminy na rozmytym tle

Informacja od Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Opublikowano: 07-04-2020
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (MKRPA) informuje, że z uwagi na ogłoszony w kraju stan epidemii kluczowe jest ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, dlatego zachęcamy do korzystania ze zdalnych form komunikowania się z członkami Komisji.
Za pośrednictwem telefonu 535 970 168 lub poczty elektronicznej mkrpa@swiebodzice.pl, z zachowaniem zasad ochrony danych osobowych, uzyskacie Państwo porady lub konsultacje.
 
Prosimy o kontakt telefoniczny w dniach:
 
Poniedziałek od 12:30 do 14:30;
Wtorek od 12:30 do 14:30;
Czwartek od 12:30 do 14:30;
Piątek od 12:30 do 14:30.
 
 
Wnioski do MKRPA (wzór do pobrania ze strony www.ops.swiebodzice.pl) o podjęcie czynności zmierzających do leczenia odwykowego osób należy:
  • przesyłać pocztą na adres: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 58-160 Świebodzice, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 8
  • wrzucić w kopercie (zaklejonej i zaadresowanej do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych) do skrzynki na listy Ośrodka Pomocy Społecznej (OPS), znajdującej się przy drzwiach wejściowych do budynku OPS w Świebodzicach przy ul. Świdnickiej 7.
 
Informujemy, iż członkowie Komisji, zgodnie z potrzebami i indywidualnymi możliwościami klientów, monitorują dotychczasowe postępowania zmierzające do orzeczenia o zastosowaniu obowiązku poddania się leczeniu odwykowemu oraz podejmują działania na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
Autor: MKRPA

Liczba wyświetleń: 682

Powrót