Paczki świąteczne dla potrzebujących | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności

Kolejka po paczki

Paczki świąteczne dla potrzebujących

Opublikowano: 10-04-2020
Tradycyjnie, jak co roku, Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach przygotował pomoc dla osób potrzebujących w formie produktów żywnościowych.
W czwartek (9 kwietnia) w godzinach od 10.30 do 13.30 przeprowadzono akcję wydawania paczek, w którą zaangażowano
m.in. pracowników OPS wspieranych i zabezpieczanych przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej.
Z uwagi na pandemię wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2, wydawanie paczek odbyło się na terenie parkingu samochodowego, znajdującego się nieopodal OPS, użyczonego na ten dzień przez Pana Dariusza Stańczyka. Wszystko odbyło się zgodnie z zaleceniami ogłoszonymi przez służby sanitarne. Osoby biorące udział w wydawaniu paczek wyposażono w środki ochronne tj.: maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące a także otrzymane z Urzędu Miejskiego przyłbice, natomiast wszystkim odbierającym wręczano maseczki oraz przeprowadzano dezynfekcję dłoni. Oczekujący na odbiór zachowywali bezpieczną odległość wynoszącą min. 2 m.
Wydanych zostało 200 paczek, w których znajdowały się: kiełbasa śląska, kiełbasa biała, boczek, szynka wędzona i szynka konserwowa.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie akcji wydawania paczek, w szczególności Panu Dariuszowi Stańczykowi za możliwość wykorzystania parkingu samochodowego.
Autor: OPS

Liczba wyświetleń: 1344

Powrót