Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

OŚWIADCZENIE RZECZNIKA PRASOWEGO URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚWIEBODZICACH

Opublikowano: 14-05-2018
Szanowni Państwo, w związku z haniebnym i mającym charakter pomówienia artykułem zamieszczonym na prywatnym portalu Sebastiana Białego informuję
99 % zdjęć, które zamieszczam na stronie www.swiebodzice.pl jako ilustracje do komunikatów, to zdjęcia mojego autorstwa. W przypadku, gdy nie jestem w stanie zilustrować informacji ogólnej, ale ważnej dla mieszkańców, dotyczących np. sfery zdrowia, bezpieczeństwa, itd. – sięgam po zdjęcia z Internetu. Staram się wykorzystywać zdjęcia nieobjęte prawami autorskimi – w przypadku niektórych fotografii, które zostały wykorzystane i wklejone przez miliony użytkowników – nie sposób nawet ustalić, kto jest ich autorem. W większości korzystam np. z portalu pixabay.com, który w swojej nazwie ma „niesamowite darmowe obrazy”. Stamtąd pochodzą m. in. zdjęcia ilustracyjne kręgli, płomienia gazowego, przejazdu kolejowego, itp. Są to zdjęcia DARMOWE – ale tego Sebastian Biały nie napisał, bo jego zamierzeniem było po raz kolejny uderzyć w urząd, a pośrednio – przez moją osobę – w burmistrza miasta. Taki plan Sebastian Biały realizuje już od wielu miesięcy, obrażając, podając nieprawdę, zniesławiając. Udając dziennikarza - którym nie jest – prowadzi brudną kampanię przedwyborczą, opartą na mowie nienawiści i pomówieniach.

Stanowczo protestuję przeciwko takim praktykom, nie mieszczącym się już nie tylko w granicach prawa, ale zwykłej przyzwoitości.
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 189

Powrót