Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST
E-Urząd
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Ważne Dokumenty
Komunikacja Miejska
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Fotogaleria
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja Wałbrzyska

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Weekend pod znakiem motocykli i łuku

Opublikowano: 27-04-2018
W najbliższą sobotę i niedzielę, 28 i 29 kwietnia, zapraszamy na dwa fantastyczne wydarzenia do Świebodzic. To VIII Zlot Motocykli oraz Puchar Polski w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow. Zapraszamy do oglądania, kibicowania i spędzenia czasu na wolnym powietrzu.
Parada motocykli w Rynku to impreza znana i lubiana, którą od lat organizuje Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz i Dariusz Stańczyk właściciel Hotelu Księżyc.

Start imprezy o godz. 15:00 w Rynku, będzie można jak zawsze obejrzeć lśniące i ryczące maszyny. Będzie tradycyjne poświęcenie pojazdów a kulminacyjnym i najbardziej widowiskowym punktem programu jest parada motocykli ulicami miasta.

Z kolei imprez łucznica, która odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza, startuje o godz. 12:00 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej. Przyjadą do nas łucznicy z całej Polski, by walczyć o puchary i medale, ale będą atrakcje dla publiczności, gdy i zabawy dla najmłodszych, pokazy, gastronomia i wiele innych. Impreza jest dwudniowa, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach
zlotłucznictwo
Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 68

Powrót