Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST
E-Urząd
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Ważne Dokumenty
Komunikacja Miejska
Telewizja Internetowa
Film promocyjny
Fotogaleria
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja Wałbrzyska

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Laureaci kartek świątecznych nagrodzeni

Opublikowano: 14-12-2018
Sala Miejskiego Domu Kultury w dniu 13 grudnia została wypełniona po brzegi laureatami konkursu plastycznego pn. Magia Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w towarzystwie rodziców, dziadków, opiekunów przybyły na zaproszenie burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgi.

Była to podniosła chwila, gdyż niektórzy po raz pierwszy odbierali nagrodę na takiej uroczystości. Burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga podziękował uczestnikom za ich zaangażowanie w konkurs, gratulował umiejętności i przyznał, że komisja miała bardzo trudną pracę przy wyborze kartek, gdyż każda była wyjątkowa. Podczas spotkania zostało nagrodzonych ośmiu uczestników konkursu, których kartki zostały wydrukowane i powędrowały z życzeniami do firm, instytucji współpracujących z Gminą Świebodzice.

Z kolei 60 autorów kartek zostało wyróżnionych. Wśród nich byli uczniowie szkół publicznych i powiatowych, wychowankowie przedszkoli, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, Domu Pomocy Społecznej, Świetlicy Środowiskowej Tęczowa Gromada.

 

Autor: Wydział Promocji UM

Liczba wyświetleń: 1119

Powrót