Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Przedświąteczna pomoc

Opublikowano: 21-12-2018
Na świebodzickich krwiodawców zawsze można liczyć. 24 osoby zarejestrowane, 9 litrów życiodajnego płynu i dwóch nowych dawców to wynik akcji poboru krwi, która odbyła się w dniu 20 grudnia w Miejskim Domu Kultury.

Po zakończeniu zbiórki wśród uczestników wylosowano nagrody, kosz słodyczy ufundowany przez Firmę ZPC Śnieżka S.A. wygrała Pani Róża Byrczek, a kalendarze z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu trafiły do Panów: Łukasza Golasińskiego, Roberta Prokopa, Piotra Byrczka i Marcina Filipiaka.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym przedświątecznym czasie znaleźli chwilę na podzielenie się z potrzebującymi bezcennym lekiem. Już teraz zapraszamy na kolejną akcję, tym razem podczas XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia, godz. 11:00-16:00, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2.

Organizatorami zbiórki byli: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach oraz Miejski Dom Kultury w Świebodzicach.

Autor: Wydział Promocji UM

Liczba wyświetleń: 1070

Powrót