III letni Festyn Parafialny u Mikołaja | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

III letni Festyn Parafialny u Mikołaja

Opublikowano: 09-09-2019
III Letni Festyn Parafialny u Mikołaja zaplanowany na dzień 7 września w Parku Miejskim ze względu na niesprzyjającą pogodę został odwołany, a następnie przeniesiony na dzień 8 września.

Wydarzenie odbyło się tym razem w godz. 8:30-17:00 na placu plebanijnym przy kościele pw. św. Mikołaja. Gospodarzem wydarzenia był Dziekan Dekanatu Świebodzickiego ks. Proboszcz parafii pw. św. Mikołaja Józef Siemasz, a prowadzącym festyn ks. Piotr Ochoński.

Co prawda nieduży obszar przy kościele oraz zmiana terminu nie pozwoliły na zrealizowanie wszystkich zaplanowanych atrakcji, m.in. występów artystycznych, ale pomimo tego wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Głównym punktem programu była loteria z atrakcyjnymi nagrodami, wśród nich m.in. upominek przekazany przez burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgę.

Dodatkową atrakcją podczas festynu był wybór „Dziecka św. Mikołaja”. Polegał on na wylosowaniu osoby, która wzięła udział w loterii fantowej. Ten punkt programu odbył się w ramach realizowanego grantu, pozyskanego przez grupę nieformalną działającą przy parafii. Dotacja została przyznana z Fundacji Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych. Dzieckiem św. Mikołaja została sympatyczna dziewczynka o imieniu Martynka.

Podczas festynu można było skosztować pyszne pierogi przygotowane przez parafianki, posiłki z grilla, ciasta oraz napić się kawy i herbaty.

 

Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 771

Powrót