Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY POWIĘKSZ ZMNIEJSZ KONTRAST bip
E-urząd
E-Urząd
Poradnik klienta
Poradnik klienta
Gospodarka komunalna
Gospodarka komunalna
Pomoc społeczna
Pomoc społeczna
Zapytaj Burmistrza
Zapytaj Burmistrza
Dokumenty
Ważne Dokumenty
Komunikacja miejska
Komunikacja Miejska
Kultura i oświata
Dokumenty
Organizacje pozarządowe
Film promocyjny
TV Internetowa, Film promocyjny
Fotogaleria
Fotogaleria
fundusze unijne
Fundusze Unijne i Krajowe
Aglomeracja
Aglomeracja Wałbrzyska
Teczka
Firmy i instytucje
Archiwum
Strona ARCHIWALNA

Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne za rok szkolny 2018/2019

Opublikowano: 24-10-2019
Wysportowani, utalentowani, z wysoką średnią ocen to nasi młodzi stypendyści. Ich ciężka praca, wysiłek zostały docenione oraz uhonorowane podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w Miejskim Domu Kultury w dniu 18 października.

Uczniowie zamieszkali na terenie Świebodzic otrzymali od burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgi oraz zastępcy burmistrza Mariusza Szafrańca okolicznościowe gratulacje za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne. Stypendia zostały przyznane 142 uczniom, w tym 101 uczniów otrzymało stypendia za naukę, 40 za osiągnięcia sportowe i 1 osoba za artystyczne.

Poniżej przedstawiamy dokładne kryteria otrzymania stypendium:

a). uczniowie osiągnęli wysokie wyniki w nauce, po ukończeniu roku szkolnego,

b). uczniowie byli finalistami lub laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych ogłaszanych przez Ministerstwo Edukacji, Kuratora Oświaty przynajmniej na szczeblu wojewódzkim, w każdej dziedzinie, bez względu na średnią ocen,

c). uczniowie osiągnęli wybitne osiągnięcia sportowe- zdobycie minimum III miejsca w klasyfikacji indywidualnej lub drużynowej w zawodach sportowych co najmniej na szczeblu wojewódzkim,

d). uczniowie uzyskali wybitne osiągnięcia artystyczne – zdobycie minimum II miejsca w konkursach, przeglądach, festiwalach, co najmniej na szczeblu wojewódzkim,

e). za autorstwo wydarzeń artystycznych (np. wystawy, koncerty),

 

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Świebodzicach

stypendium za wyniki w nauce

  1. Iga Luchowska
  2. Alicja Orkusz
  3. Karolina Siodlarz
  4. Kamil Fuja
  5. Zuzanna Grolewska
  6. Miłosz Piotrowski
  7. Oskar Świąder
  8. Oliwer Kiryczuk
  9. Marcel Runo
  10. Zofia Ślusarczyk
  11. Aleksandra Kujat
  12. Justyna Chromow

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Maja Rawska
  2. Kaja Nowak
  3. Wiktoria Mierzwińska
  4. Justyna Fedorowicz
  5. Jadwiga Krzyszkowska
  6. Justyna Adamczewska
  7. Natalia Borowiec
  8. Elżbieta Chlebowska
  9. Maria Szmidla
  10. Wiktoria Nadrowska
  11. Karolina Bodanka
  12. Marika Szulc
  13. Martyna Szczepanik
  14. Joanna Zwierzyńska
  15. Nadia Zając
  16. Patrycja Barna
  17. Kinga Zarębska
  18. Wiktoria Fundakowska

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świebodzicach

oraz klasy gimnazjalne

stypendium za wyniki w nauce

  1. Aleksandra Krajewska
  2. Patrycja Antonowicz
  3. Zuzanna Krzan
  4. Wiktoria Surówka
  5. Paulina Gajda
  6. Julia Cieślińska
  7. Jakub Chrobociński
  8. Filip Woliński
  9. Maciej Jachym
  10. Julia Bazyluk
  11. Zuzanna Mikłasz
  12. Bartosz Bącal
  13. Piotr Stawicki
  14. Bartosz Bielawski
  15. Hubert Wojtyczka
  16. Patrycja Cieloszyk
  17. Maja Homenda
  18. Blanka Lubiniecka
  19. Tomasz Mirek
  20. Wiktoria Burek
  21. Hanna Krzan
  22. Hanna Ciechowska
  23. Natalia Badora
  24. Mirella Walczak
  25. Emilia Bącal
  26. Michał Szynalski
  27. Marta Nawrocka
  28. Kinga Wiśniewska
  29. Zuzanna Bieńkowska
  30. Kinga Wołoch
  31. Julia Wiktorowicz
  32. Maja Wołoch
  33. Karolina Malarczyk
  34. Adrianna Kriszniewska
  35. Klaudia Kaczmarczyk
  36. Bartłomiej Hejnicki
  37. Witold Wójcik
  38. Jakub Staszczyk
  39. Maria Miśta
  40. Amelia Andrzejewska
  41. Jakub Kuźmiński

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Lena Kalafut
  2. Marlena Wawrzynowicz
  3. Weronika Głowacka
  4. Oliwia Mulka
  5. Zuzanna Hyży
  6. Dominika Sielewicz
  7. Małgorzata Pichurska
  8. Emilia Kaczmarczyk
  9. Jagoda Serafin
  10. Dobrosława Borowiec
  11. Natalia Girczyc
  12. Marta Wiej
  13. Zbigniew Gul

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Świebodzicach

stypendium za wyniki w nauce

  1. Hubert Cytarzyński
  2. Szymon Borowicz
  3. Karina Lamczyk
  4. Michalina Drzał
  5. Estera Prochera
  6. Anna Wójcik
  7. Magdalena Surma
  8. Katarzyna Powrózek
  9. Maksymilian Jaros
  10. Nikola Fedorowicz
  11. Magdalena Piwko
  12. Aleksandra Kałuska
  13. Andrea Wojciechowska
  14. Michał Kędzia
  15. Kamila Kawałko
  16. Kamil Walichnowski
  17. Julia Bilecka

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Julia Szymańska
  2. Oliwia Markowska
  3. Lena Wąsowska

Szkoła Podstawowa Integracyjna w Świebodzicach

stypendium za wyniki w nauce

  1. Kalina Bartosiewicz
  2. Michał Mielczarek
  3. Michał Drab
  4. Martyna Oleksyn
  5. Hanna Wajsberg
  6. Małgorzata Bujak
  7. Antonina Janicka
  8. Martyna Szymecka
  9. Monika Sałata
  10. Piotr Salata

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Świebodzicach

stypendia za wyniki w nauce

  1. Paulina Ptak
  2. Aleksandra Rajca
  3. Zuzanna Dubina

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Jakub Kusiel

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

stypendium za wyniki w nauce

  1. Kamil Kozar
  2. Kamil Cichy

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Alicja Maziar

Uczniowie uczący się w szkołach poza Świebodzicami

stypendium za wyniki w nauce

  1. Marek Bujak -Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
  2. Aleksandra Jungiewicz -Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

nr 28 w Wałbrzychu

  1. Piotr Krzyżanowski - Społeczna Szkoła Podstawowa w Lubinie
  2. Alicja Ranowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 w Wałbrzychu
  3. Kalina Kwiecień - Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
  4. Tymoteysz Kołaczek - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu
  5. Aleksandra Obajtek - Gimnazjum Sportowe w Warszawie
  6. Jakub Mikłasz - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu

stypendium za osiągnięcia sportowe

  1. Amadeusz Kołaczek - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
  2. Martyna Godyla - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu
  3. Nicole Mazurkiewicz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu
  4. Emilia Homenda - Zespół Szkół Muzycznych w Wałbrzychu

stypendium za osiągnięcia artystyczne

  1. Kinga Stochła - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. we Wrocławiu

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych

  1. Alex Błasz - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świebodzicach
  2. Julia Jungiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu -
  3. Sebastian Melańczuk - II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
  4. Dawid Wójcik - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
  5. Oliwia Andrasz - II Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
  6. Maciej Sikorski - I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
  7. Daniel Kozar - I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
  8. Filip Brzeziak - I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
Autor: Wydział PS

Liczba wyświetleń: 1532

Powrót