Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Aktualności oświatowe

Logo organizatora różowe litery na białym tle, napis poziomy.

Angielski Mistrz Wypracowań!

Opublikowano: 13-10-2021
Portal www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!
Tym razem zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób uczących się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. proste i trudne wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.
Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z dostępnej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.
Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.
Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.
Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!
Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą informacją do Państwa odbiorców. Głęboko wierzymy, że będą zainteresowani udziałem w konkursie. 
Autor: Zespół Dyktanda.pl

Liczba wyświetleń: 84

Powrót