Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Informacje dla NGO

Logo Dowes, fioletowy napis na białym tle

Seminarium środki unijne dla organizacji pozarządowych w nowej perspektywie funduszy unijnych na lata 2021 – 2027

Opublikowano: 05-11-2021
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na seminarium "Środki unijne dla organizacji pozarządowych w nowej perspektywie funduszy unijnych na lata 2021 – 2027 - czas na przygotowania oraz wpływ na ich ostateczny kształt.

Seminarium odbędzie się w Świebodzicach , ale jego data i godzina zostaną podane po zebraniu listy osób chętnych do udziału. W programie:

  1.  Fundusze europejskie dostępne dla stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych i innych Podmiotów Ekonomii Społecznej w nowym Regionalnym Programie Operacyjnym na lata 2021 – 2027;
  2. Organizacja pozarządowa w formule przedsiębiorstwa społecznego - wyzwania i szanse w kontekście możliwości unijnych oraz ćwiczenie kwalifikowalność uczestników jako podstawowy warunek realizacji projektów unijnych;
  3. Przygotowanie organizacji do skorzystania z funduszy – zaproszenie do dalszej współpracy z DOWES.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu można zgłaszać mailowo podając imię, nazwisko, nazwę i numer telefonu organizacji pozarządowej na adres: andrzej.dowes@gmail.com lub telefonicznie na numer: 536 207 542.

Więcej informacji znajduje się w załączonym programie. W imieniu organizatora zapraszamy do udziału. 

Autor: DOWES/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 1135

Powrót