Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Informacje dla NGO

Czerwony, poziomy prostokąt z białymi napisami.

Dyżur eksperta

Opublikowano: 15-11-2021
W imieniu Fundacji Dobrych Działań przekazujemy informację o Dyżurze Eksperta, który odbędzie się w ramach projektu „Pozarządowy Ostry Dyżur” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele Fundusz Krajowy finansowanego z funduszy EOG.
Jesteście stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS lub fundacją i skład zarządu lub rady fundacji, albo fundatorów liczy do 3 osób? To UWAŻAJ, gdyż jest nowy bardzo ważny obowiązek!!
Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu nakłada obowiązek zgłaszania beneficjentów rzeczywistych do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, czyli członków zarządów, rad, fundatorów. Wpis należy dokonać w terminie 7 dni od wyboru lub zmiany takich osób.
Niestety, za nierealizowanie tego obowiązku są drakońskie kary finansowe na organizacje i osoby podlegające wpisowi do rejestru.
Chcesz wiedzieć więcej i spać spokojnie, to zgłoś się na Dyżur Eksperta w dniu 17 listopada 2021 (środa), w godz. 16.00 -19.00.
Kto dokładnie podlega i w jakich sytuacjach nowym obowiązkom oraz jak dokonać takiej rejestracji – dowiecie się od naszego Eksperta Waldemara Weihsa podczas Dyżuru Eksperta. Zapraszamy!
Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.
Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny:
https://forms.gle/4HBFpnVggPEFMDah8
Link do spotkania zostanie przesłany zgłoszonym osobom do dnia 16.11.2021
Autor: Fundacja Dobrych Działań/Wydział PK

Liczba wyświetleń: 979

Powrót