Listopad 2019 r. to ostatni z 7. egzaminów nauki języka angielskiego, niemieckiego jak również informatyki z Programu ALTAIR-2018 | Urząd Miejski w Świebodzicach

Dzisiaj jest: r. Imieniny:

MAPA STRONY PRZEJDŹ DO TREŚCI bip
klawiatura i myszka
E-Urząd
Zdjęcie urzędu
Miasto i Gmina
Zdjęcie z lotu ptaka na tereny inwestycyjne
Inwestycje
Zdjęcie murów
Turystyka

Informacje od NGO

fot. Grupa j. niemieckiego

Listopad 2019 r. to ostatni z 7. egzaminów nauki języka angielskiego, niemieckiego jak również informatyki z Programu ALTAIR-2018

Opublikowano: 31-07-2019
kursy prowadziła grupa ITPass/ - pozyskano środki z programu unijnego, który umożliwił członkom Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach, poznawanie języków obcych jak również umiejętności posługiwania się komputerem - min. komunikowania się z najbliższymi /skype, facebook /,opłaty rachunków poprzez internet i wiele innych programów, które dotąd były nam obce.

Należy podkreślić, że to już 7. grupa / każda po 12 osób - ogółem skorzystało z programu 84 osoby.

 

Z uwagi na coraz liczniejsze zainteresowanie członków naszego Stowarzyszenia nauką poznawania komputera i poszczególnych programów, Zarząd PZERiI w Świebodzicach zamierza nadal kontynuować szkolenie zainteresowanych w tym zakresie w 2020 roku.

Każdy uczestnik kursu uzyskał certyfikat z hologramem, Zarząd Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów składa najserdeczniejsze gratulacje uczestnikom kursu.

AJ

Autor: Urząd Miejski w Świebodzicach

Liczba wyświetleń: 893

Powrót